Wypożyczalnia kamperów Gorzów Wlkp.

Jakiego kampera potrzebujesz?

OTO LISTA DOSTĘPNYCH KAMPERÓW DO WYNAJĘCIA

Wynajem kampera, czyli komfort, swoboda, bezpieczeństwo w super cenie

Wypożyczalnia samochodów caravaningowych CAMP RENT została założona przez pasjonatów podróżowania oraz dalekich wypraw. Teraz chcemy pokazać innym, że wynajem kampera to najlepszy sposób na spędzenie udanego urlopu, który Ty i Twoi bliscy będziecie wspominać z przyjemnością przez długi czas.

Jeśli zdecydujesz się na wynajem kampera, masz pewność, że podczas urlopu będą Tobie towarzyszyć wygoda i wolność. We własnym środku transportu zaznasz luksusu porównywalnego z innymi bardzo dobrymi miejscami noclegowymi oraz niezależności przy wyborze trasy czy miejsca postojowego. Czy można chcieć czegoś więcej? My oferujemy także konkurencyjny cennik najmu.

Planujesz wakacyjne wojaże? Poznaj bliżej naszą ofertę. Już dziś zdecyduj się na wynajem kampera i zacznij się szykować do udanej podróży.

Kampery są w pełni klimatyzowane, zapewniając przyjemne warunki nawet w czasie podróży w upale. Wydajne ogrzewanie i izolacja ścian zewnętrznych pozwalają wykorzystać je także zimą, na przykład podczas wyjazdu na narty. Samochody kempingowe wyposażono w wysokiej jakości umeblowanie z dużą liczbą miejsc do przechowywania oraz – przede wszystkim – wygodne łóżka. Standardem w kamperach są również eleganckie łazienki, w których zmieściła się toaleta, umywalka oraz prysznic.

Decydując się na wynajem kampera, nie musisz martwić się o posiłki. Możesz przygotować je samodzielnie w aneksie kuchennym wyposażonym w palniki i przechowywać w pojemnej lodówce. Na wyposażeniu kampera jest zastawa stołowa, garnki oraz sprzęt małego AGD. Wśród udogodnień znajdziesz telewizor LED z SAT i DVD. Oferujemy również wyposażenie dodatkowe.

Czy nie tak właśnie wygląda niezależność? Spędź wolny czas na własnych warunkach! Ruszaj w drogę naszym kamperem!

Camp Rent - MILEO 263

MILEO 263

Cena od 400 zł / dzień
Camp Rent - SPORT 346

SPORT 346

Cena od 400 zł / dzień

Masz pytania i szukasz odpowiedzi?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Interesuje Cię wynajem kampera? Zachęcamy do skontaktowania się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy korzystną ofertę wypożyczenia luksusowego samochodu campingowego.

Skorzystaj z formularza, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w Gorzowie Wielkopolskim!